HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Třetí prohra v řadě z Klatov nás sesunula z předních pozic

V sobotním zápase v Klatovech jsme chtěli po dvou prohrách opět bodovat, abychom si udrželi kontakt s čelem tabulky. Bohužel, tento záměr se nezdařil. Už po první třetině jsme prohrávali 2:0 po slepených gólech z 11. minuty. Nedá se však řict, že by nás soupeř přehrával, herní projev obou týmů byl více než vyrovnaný.
Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivněji se snahou zkorigovat nepříznivý stav, což se nám i podařilo,když ve 26. minutě kapitán Kos sižil na 2:1. Tento stav vydržel až do konce druhé třetiny.
Třetí třetina měla opět vyrovnaný průběh, avšak soupeř šel do vedení až na 4:1 a to díky využitým dvěma po sobě jdoucím přesilovkám. V závěru utkání jsme ve finiši stačili snížit na 4:3 ale v konečném součtu jsme na body z Klatov nakonec nedosáhli.
Dá se konstatovat, že využité přesilové hry domácích rozhodly celý zápas. Třetí prohra v řadě nás tak sesunula až na průběžné 5. místo v tabulce.
HC Klatovy – TJ HC Řisuty 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)
Naše branky vstřelili: Kos, Brém a Hegenbart.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák