HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Souboj o průběžné první místo jsme neustáli

Ve čtvrtečním kole jsme přivítali silné Vrchlabí a hráči nastoupili do utkání s povědomím značného respektu, což bylo znát hned na úvod utkání. Soupeř začal zostra a z několika uvodních šancí vstřelil vedoucí branku. Naše mužstvo se ale postupně dostávalo do hry a před závěrem první třetiny jsme dokázali vyrovnat. Soupeř to ale nevzdal a ještě před odchodem do kabin dokázal vstřelit druhou branku. Do druhé třetiny jsme vstoupili s větším úsilím a nasazením, avšak byl to soupeř,kdo vstřelil třetí branku a rázem to bylo 1:3. V tu chvíli se zdálo, že při síle soupeře je o výsledku dost možná rozhodnuto. Naši hráči to však nevzdali a velkou bojovností ještě do konce třetiny dokázali vyrovnat. Hrál se líbivý hokej s rychlým přeléváním hry z jedné strany na druhou.
Do třetí třetiny jsme nastoupili nabuzeni možností zápas dotáhnout do uspokojivého konce a tak se bylo opět na co dívat. Vyvrcholením našeho úsilí byla vedoucí branka v polovině třetí třetiny na 4:3. Od té doby jsme se ale začali strachovat o výsledek a kvalitní soupeř toho dokázal využít. Hráči Vrchlabí nejen že v poslední pětiminutovce dokázali vyrovnat, ale bohužel i vstřelit rozhodující vítěznou branku.
TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

19.11. v 07:09 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák