HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Na Děčín letos neumíme

I v odvetě jsme hokejistům Děčína podlehli. V předehrávaném utkání 14. kola jsme zajížděli v pátek do Děčína se snahou odčinit domácí porážku, která nastartovala naší šňůru neúspěšných domácích zápasů. Utkání jsme začali hned v první minutě hrubou chybou ve vlastním obraném pásmu a tak jsme již ve 20té vteřině prohrávali 1:0. Tato situace náš tým natolik rozhodila, že neuplynuly ani čtyři minuty 1. třetiny a už jsme prohrávali 2:0. Po tomto šoku jsme postupně vyrovnali hru a v 15té minutě se nám podařilo snížit na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Druhá třetina přinesla v podstatě vyrovnanou hru, naši hráči měli na holích i vyrování, avšak přišlo vyloučení na naší straně a Děčín při této přesilové hře zvýšil na 3:1. Tento okamžik se ukázal jako zlomový pro další vývoj zbytku utkání.
Ve třetí třetině jsme se snažili zkorigovat výsledek a zabojovat o vyrovnání, avšak několik slibných šancí jsme nedokázali proměnit. V závěru utkání trenéři sáhli na hru bez brankáře, avšak místo vstřelení kontaktní branky jsme obdrželi gól do prázdné klece. Utkání tak skončilo naší prohrou 4:1.
HC Děčín – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Branku našeho mužstva vstřelil Náprstek.

15.11. v 18:57 | Autor článku

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák