HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Vysoká výhra v Klášterci

Po sérii domácích zápasů jsme v sobotu zajížděli na led Klášterce nad Ohří. Už poslední třetina předchozího domácího utkání s Bílinou naznačovala, že bychom se mohli opět vrátit k naší původní hře, kterou jsme produkovali na začátku soutěže.
V brance dostal opět příležitost Chabr ale v poli chyběli hned čtyři hráči základní sestavy: útočnící Sladký a Borovanský a obránci Bunda a Sedláček. Přesto jsme začali utkání svižně a i když domácí rychle odpověděli na naši úvodní branku, do konce první třetiny jsme vsítili další tři a tak jsme do šaten odcházeli za luxusního stavu 4:1 v náš prospěch. V dalším průběhu zápasu jsme si v podstatě hlídali bezpečný odstup od soupeře. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1 a tak se šlo d kabin za stavu 6:2 pro naše borce. Ve třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat průběžný stav utkání až na 4:7, nicměně to bylo od domácích vše. V závěru utkání jsme ještě vstřelili další dvě branky a přivezli jsme domů důležité tři body za celkový výsledek 4:9. Bruslení, dobrý pohyb a snaha o rychlou kombinační hru slavili v našem podání úspěch a zdá se, že se pomalu vracíme do herní pohody.

HC Klášterec – TJ HC Řisuty 4:9 (1:4, 1:2, 2:3)
Branky: 2× Kos,Janeček,Krpata, Náprstek, Bílek,Kalla,Ku­lich, Brém.

Sestava:
Chabr (Škubal)
Kolařík, Bílek, Babický Kulich, Hierman, Keller
Slavíček, Kos, Hegenbart, Krpata, Brém, Záleský, Fortelka, Janeček, Náprstek,Vysko­čil, Kalla.

7.11. v 18:25 | Autor

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák