HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Konečně výhra doma

V sérii domácích utkání jsme v sobotu 29. 10. přivítali draky z Bíliny. Začátek utkání se odehrával podle stejného scénáře,jako všechny předchozí domácí utkání – nervozita v hlavách, nervozita na hokejkách, nepřesná kombinace a špatné bruslení. Nebylo tedy divu, že jsme po první třetině prohrávali 0:2.Vypadalo to obrazně řečeno „na ručník“. Druhá třetina nezačala o mnoho lépe, i když bylo znát, že v kabině mezi 1. a 2. třetinou bylo rušno. Postupem času se začala naše hra lepšit, lépe a více jsme bruslili a stále častěji jsme hráli v soupeřově obranné třetině. Výsledkkem naší zlepšené hry bylo snížení na 1:2, a i když nám soupeř v zápětí znovu utekl na rozdíl dvou branek, bylo vidět, že hráči chtějí zápas zlomit a otočit. Do kabin se sisce šlo za stavu 2:3 v náš neprospěch, z kabiny bylo cítit , že mužstvo udělá maximum pro otočení zápasu. Do třetí třetiny jsme nastoupili jako vyměnění – byli to ti naši staří dobří buldoci tak, jak je známe ze začátku sezóny. Najednou hráči oplývali bojovností, dobrým bruslením a pohlednou kombinační hrou a odměna přišla – po Sedláčkově vyrovnání vstřelil Hegenbart nedlouho před koncem vítěznou branku. Hosté sice zle dotírali, ale na našem perně vybojovaném vítězství už nic nezmněnila ani hra bílinských bez brankáře.
Zasloužené a vydřené vítězství a třibody do tabulky!

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 4:3 (0:2,2:1,2:0)
Branky domácích: 2× Hegenbart, Fortelka, Sedláček

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák