HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Třetí prohra v řadě

Třetí prohra v řadě

Náš tým se po výborném vstupu do soutěže herně trápí. V dalším domácím utkání, tentokráte s HC Trutnov, jsme opět prohráli a to potřetí v řadě. Ve středečním utkání jsme „předvedli“ asi nejhorší výkon od počátku letošního ročníku. Vázla souhra, chybělo to správné nasazení, zaostávali jsme v bruslení a bohužel prohrávali jsme i většinu osobních soubojů. Hráči jako by si nevěřili a kupili jednu chybu za druhou. Obranná hra byla velmi chatrná a ani brankář v poslední době nepodává nikterak oslnivé výkony.
Poté, co jsme na začátku prohrávali 0:1, jsme dokázali vývoj skóre otočit na 3:1 v náš prospěch, abychom slibní náskok posléze ztratili. Přesto jsme v další části utkání vedli 4:3 a 5:4, nicméně po celou dobu byla viditelná aktivita na holích soupeřů, kteří ve třetí třetině dokázali nejen srovnat na 5:5, ale skóre obrátit ve svůj prospěch na 5:6. Naše následná power-play pak už byla jen labutí písní, když jsme téměř se sirénou dostali sedmý gól do prázdné branky.
TJ HC Řisuty – HC Trutnov 5:7 (3:2, 1:2,1:3)
Naše branky vstřelili: 2× Borovanský, Kos, Janeček, Hierman)

28.10. v 14:32 | Autor článku

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák