Kobra nás nemilosrdně svrhla z čela

Sobotní domácí utkání s Kobrou Praha, které lze nazvat jakýmsi malým derby a ve kterém šlo o pořadí v tabulce na čelních místech, vyznělo bohužel celkem jednoznačně pro hostující tým.
V první třetině se hrálo zprvu velmi opatrně, postupně však přebrali iniciativu hostující, kteří se také po zásluze ujali vedení. Náš tým působil v této fázi hry zakřiknutě a nervózně.
Do druhé třetiny jsme však vstoupili podstatně lépe a výsledkem našeho tlaku na začátku této třetiny byly dva vstřelené góly a rázem jsme tak otočili vývoj utkání na svou stranu. Kobra následně zapnula na ještě vyšší obrátky a dvěma vstřelenými brankami zvrátila vývoj zápasu opět na svou stranu.
Ve třetí třetině jsme očekávali naši snahu o vyrovnání, místo toho však přišla laciná branka do naší sítě zpoza modré čáry, což nalomilo sebedůvěru našich hráčů natolik, že se už do konce zápasu nedokázali vzchopit a s výsledkem ještě něco udělat.
Hosté hráli rychlý komibnační hokej a i přes naši snahu zvítězili zaslouženě. Jelikož současně zvítězilo i Vrchlabí, odsunuli nás tyto celky na průběžné 3. místo v tabulce.
TJ HC Řisuty – Kobra Praha 3:7
Naše branky vstřelili: 2 Hegenbart, Kalla.
Příští utkání odehrajeme opět na domácím ledě, v sobotu 22. října hostíme od 17.00 hodin HC Jablonec, který je v tabulce těsně za námi.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák