HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Po tříbodovém zisku s Klatovy jsme opět na prvním místě

Středeční zápas s Klatovy nás opět vynesl na první místo v tabulce. Je však třeba přiznat, že zápas to nebyl příliš povedený a štěstí tentokrát přálo nám.
V první třetíně se hrál hokej nahoru-dolů, ale s řadou nepřesností na hokejkách obou týmů a bez potřebného klidu a přesnější kombinace. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým vedením.
Ve druhé třetině se obraz hry mnoho nezměnil, přičemž větší aktivitu měli hokejkách hosté, kteří také vyrovnali před koncem druhé třetiny a tak se po druhé periodě odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve třetí třetině měli opět navrch naši hráči a bylo vidět, že chtějí strhnout vítězství na svou stranu. Avšak ani hosté neskládali zbraně a tak se hrálo v rychlém tempu a útoky se valily na obě strany. Větší štěstí nakonec měl náš tým, který čtyři minuty před koncem vstřelil vítěznou branku.
Štastné tři body znamelaly při současné prohře Vrchlabí v Klášterci a Kobry Praha v Trutnově náš opětovný posun na první místo.
Další dramatický zápas bude následovat v sobotu, kdy doma od 17 hodin hostíme nyní třetí Kobru Praha.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák