Na Vrchlabí jsme nestačili

V dalším kole jsme zajížděli na led Vrchlabí a jednalo se o zápas prvního s druhým. Mužstvo odjíždělo až na zraněného Náprstka kompletní a s odhodláním přivézt nějaký ten bodík.
Na začátku první třetiny se hrál oparný hokej ale postupně jsme si vytvořili několik velmi dobrých šancí, které jsme bohužel nedokázali proměňovat včetně trestného střílení, které jsme dostali k dispozici za faul na ujíždějícího kapitána Kose. Poté nastal ve hře určitý zlom a domácí postupně získávali čím dál větší převahu. Svůj tlak následně korunovali dvěma poměrně lacinými brankami. Do konce třetiny se přeci jen naši vzchopili a korigovali průběh utkání na 2:1
Ve druhé třetině domácí opanovali hru a téměř k ničemu nás nepustili. Třetinu vyhráli jasně 3:0. Ve třetí třetině nastoupil do naší branky brankář Škubal, ale domácí si již své vedení hlídali a přidali ještě šestou branku.
Tento zápas se nám vůbec nepovedl, rychlé dvě branky na začátku 1. třetiny nás zmrazili a následně jsme se již nedostali do našeho obvyklého tempa. Je třeba sportovně přiznat, že Vrhlabí bylo lepším týmem a po zasluze nás vystřídalo v čele tabulky.
HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Branka hostů: Brém (Záleský).

Sestava:
Ilašenko (od 41. min. Škubal)
Bílek – Kolářík, Sedláček – Babický, Kierman – Kulich, Bunda – Keller
Borovanský-Kos-Sladký
Záleský-Brém-Krpata
Slavíček-Fortelka-Havlůj
Kalla- Janeček-Hegenbart.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák