HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

První ztráta bodů

První ztráta bodů

V pátém kole jsme na domácím ledě přivítali celek HC Děčín. Do utkání jsme vstoupili nervózně a tomu odpovídal náš herní projev a tak jsme se po většinu utkání nedostali do našeho obvyklého tempa. Vázla souhra, nepřesnost při rozehrávce a celkové nasazení bylo o poznání menší, než v předchozích utkáních.
V první třetině se hrál opatrný hokej ale nakonec jsme přeci jen šli do kabin s vedením 1:0, když vedoucí gól jsme vstřelili v poslední vteřině třetiny. Průběh druhé třetiny byl obdobný té první, nicméně opticky se zdálo, že hostující tým hraje s větším nasazením a tak nejen že vyrovnal, ale opět v poslední vteřině druhé třetiny vstřelil vyrovnávací branku. Ve třetí třetině jsme opět šli do vedení, avšak aktivní hosté minutu před koncem vyrovnali na 3:3. Hrálo se tedy první letošní prodloužení tři na tři, které však branku nepřineslo a tak došlo i na nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté a tak našemu mužstvu připravili první letošní porázku.
TJ HC Řisuty – HC Děčín 3:4 SN (1:0, 1:2, 1:1).
Branky domácích: Borovanský (Bílek), Slavíček (Borovanský) a Janeček.

2.10. v 15:29 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák