HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Vítěznou sérii nezastavil ani Sokolov

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na led doposud druhého Sokolova a čekali jsme, že tento zápas nám ukáže skutečnou sílu a aktuální formu našeho mužstva. Do zápasu jsme doslova vlétli a celou první třetinu jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Celkově jsme tuto třetinu opanovali i střelecky a tak do kabin se šlo za pro nás velice lichotivého stavu 0:4. Druhá třetina již byla vyrovnanější a po sérii vyloučení na naší straně, které zapříčinily i ztrátu koncentrace a herního stylu, jsme prostřední část hry prohráli 1:0. Ve třetí části hry jsme již hráli ze zabezpečené obrany a i přes řadu šancí na obou stranách skončila třetina bez branek.
Náš tým podal opět velice kvalitní a soustředený výkon, okořeněný pěknými brankami, podpořený velmi dobrým výkonem brankáře Ilašenka a tak jsme zaslouženě odvezli z horkého sokkolovského ledu všechny tři body.
Baník Sokoklov – TJ HC Řisuty 1:4 (0:4, 1:0, 0:0)
Branky našeho týmu: 2× Fortelka, Slavíček, Bílek.
Sestava:
Ilašenko (Škubal)
Bílek – Kolářík, Babický – Sedláček, Hierman – Kulich, Bunda – Keller
Sladký – Kos – Borovanský
Krpata – Brém – Záleský
Slavíček – Havlůj – Fortelka
Hegenbart – Kalla – Náprstek

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák