HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Do třetice vítězně

Po dvou zápasech na venkovních kluzištích jsme ve třetím kole přivítali na domácím kolbišti hokejisty Klášterce a zápas to byl pro naše barvy ve všech směrech pozitivní. Soupeři jsme nastříleli celkem jedenáct branek a tak se domácí premiéra nadmíru vydařila.
V první třetině jsme se již v první minutě ujali vedení a hráči se tak uklidnili a po zbytek třetiny předváděli rychlý kombinační hokej. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Ve druhé třetině jsme ještě vystupňovali tempo a hra byla plná pěkných hokejových akcí. Pokračovali jsme v ostrostřelbě a tak na ukazateli skóre svítilo při odchodu do kabin krásných 7:2 pro naše borce. Do třetí třetiny vstupovali oba týmy s vědomím, že utkání je více méně rozhodnuto a tak se hrál útočný hokej, který přinesl opět řadu branek, a tak ukazatel skóre se v 60sáté minutě zastavil na konečných 11:2.
Po třech kolech tak zůstáváme bez ztráty bodu, což patrně nikdo z nás nečekal. V dalších kole zajíždíme na led Sokolova, který důkladně prověří naši formu.
HC Řisuty -HC Klášterec nad Ohří 11:2
branky domácích: 2× Sladký, 2× Krpata, 2× Kalla, Kos, Janeček, Kolařík, Slavíček a Náprstek.
Sestava: Bílek-Kolařík, Babický-Sedláček, Hierman-Kulich, Bunda-Keller
Sladký- Kos – Borovanský
Krpata- Havlůj – Záleský
Slavíček – Janeček – Vyskočil
Hegenbart – Náprstek – Kalla.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák