Vezeme 3 body i z Bíliny

Ve druhém kole náš tým zajížděl opět na venkovní kluziště, tentokráte do Bíliny, se kterou jsme v letošní přípravě obě utkání prohráli. Potřetí to ale již vyšlo a v mistrovském utkání jsme již zvítězili poměrem 6:4. Odvážime si tak cenné tři body a v prvních dvou mistrovských utkáních, hraných venku, jsme tak dokázali zvítězit a připsat si do tabulky 6 bodů.
Zápas se ale nevyvjíjel vůbec lehce a i vinou téměř neregulérních podmínek, zaviněných neustálým hustým mlhovým oparem na ledové ploše a velmi sníženou viditelností, padlo celkem 10 branek.
První třetina byla po herní stránce celkem vyrovnaná, ve druhé třetině jsme opanovali hru a naši převahu jsme zúročili třemi brankami. Ve třetí třetině jsme již bránili vypracovaný náskok a hráli ze zabezpečené obrany. Celkově proto možno konstatovat, že jsme po soustředěném a kolektivním výkonu zasloužené zvítězili a odvezli si 3 body.
HC Draci Bílina – HC Řisuty 4:6 ( 3:2,0:3,1:1)
Branky: Kos (Borovanský, Sladký), Borovanský (Sladký, Kolařík), Kos ( Sladký, Sedláček), Slavíček, Janeček (Kolařík, Slavíček), Janeček ( Sedláček).

18.09. v 15:02 | Autor článku

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák