Procházkova premiéra na postu hlavního kouče vyšla

Start do letošního ročníku 2. ligy se našemu týmu vydařil. Po sympatickém kolektivním a obětavém výkonu pod premiérovou taktovkou kouče Martina Procházky v roli hlavního trenéra jsme přivezli domů vítězství a první 3 body do tabulky.
I když se jednalo o úvodní zápas sezóny, tak utkání mělo velmi svižné tempo. V první třetině trvalo klasické vzájemné „oťukávání“ jen velmi malou chvilku a vzápětí oba týmy vlétly do hry ve vysokém tempu. Po očekáváném prvotním náporu domácích se postupně hra vyrovnala a naši hráči se ujali vedení po pěkné akci prvního útoku, zakončené brankou Sladkého. Ve stejné třetině se domácím ještě podařilo srovnat stav na 1:1.
Ve druhé třetině měli naši hráči herně mírné navrch, což korunovali pohotovou vedoucí brankou Krpaty po vyhraném buly. Naši hráči se prezentovali útočnou hrou, která vycházela ze zabezpečené obrany.
Ve třetí třetině se střídal útok za útokem na obě branky, přičemž pohříchu naši hráči nedokázali proměnit několik vyložených příležitostí. Na stavu skóre se nic nezměnilo ani po krátké power-play domácích, která byla spíše symbolická.
A tak první soutěžní vítězství v letošní sezóně neslavili pouze hráči a vedení, ale zároveň i nový trenér, pro něhož to byla premiéra na trenérské pozici vůbec. Blahopřejeme!

HC Trutnov – HC Řisuty 1:2 (1:1,0:1,0:0)
Branky hostů: Sladký (Borovanský), Krpata (Borovanský, Kos)

15.09. v 11:49 | Autor článku

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák