HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Bílina - Řisuty 3:2

Bílina - Řisuty  3:2

I v odvedném přípravném utkání s Bílinou naši hokejisté prohráli poměrem 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), když naše branky vstřelili Vyskočil (Fortelka) a Kolářík ( Kos).
V celkem vyrovnaném utkání jsme nasadili do hry čtyři kompletní pětky, jejichž složení se již přibližuje výchozí sestavě pro mistrovská utkání. Utkání mělo solidní tempo a naší doslova „nemocí“ bylo opět nepromněňování brankových příležitostí.
Další utkání už bude mistrovské, první dva zápasy odehrajeme podle nalosování na hřišti soupeřů. Nejprve zajíždíme ve středu 14. září do Trutnova a následně pak v sobotu, 17.9. opět do Bíliny, kde již tentokráte budeme bojovat o body do tabulky.
První domácí utkání pak odehrajeme v sobotu, 24. září, kdy na našem ledě přivítáme mužstvo Klášterce.
Příjďte nás povzbudit!

7.09. v 17:17 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák