HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

HC Řisuty - HC Draci Bílina 1:3

HC Řisuty - HC Draci Bílina   1:3

Další přípravné utkání, tentokrát na domácím ledě s Bílinou, probíhalo více méně po celých 60 minut v režii hostů, pro které to byl první přípravný zápas a jejich chuť do hry byla znát. Naopak, naši hráči se nedostali do herní pohody a předvedli zatím nejhorší herní projev v celé přípravě. Chyběla jiskra, lehkost a herní pohoda. Navíc, řada hráčů před utkáním hlásila různá poranění, nejčasěji natažená třísla. Sestava tak byla opět velmi kombinovaná.
Hosté působili hokejovějším dojmem, velmi dobře bruslili a v podstatě naše hokejisty k ničemu vážnějšímu nepustili. Naši branku vstřelil Borovanský.
Další dvě přípravná utkání, tentokráte s Kláštercem, budou následovat v rychlém sledu v následujícím týdnu ( 23.8 doma do 19.hod a hned ve čtvrtek 25. 8. v Klášterci). Dochází tak ke změně oproti původnímu rozpisu, a to na žádost Klášterce.

20.08. v 12:54 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák