HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

HC Řisuty - HC Děčín 5 : 2 ( 1:0, 1:1, 3:1)

HC Řisuty - HC Děčín  5 : 2  ( 1:0, 1:1, 3:1)

První letošní přípravné utkání přineslo všechny atributy začátku sezóny a neslo se převážně v duchu nerozehranosti. Oba týmy zkoušely nové tváře a zejména pak možné složení řad. Výsledkem toho byla řada herních nepřesností na obou stranách, nicméně první dvě třetiny se odehrály v docela vysokém tempu. Ve třetí třetině byl již znát určitý fyzický deficit, projevující se zejména v upadajícím tempu hry.
Branky domácích vstřelili: 2× Sladký, Borovanský, Vyskočil a Hierman.

Sestava domácích:
Škubal (Chabr)
Kolařík, Bílek – Borovanský, Kos, Sladký
Kulich, Hierman – Vyskočil, Hegenbart, Sekerka
Keller, Krejčík – Doležal, Janeček, Kalla.

12.08. v 12:31 | Autor článku

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák