HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Hrací systém letošního ročníku 2. ligy

Hrací systém letošního ročníku 2. ligy

Stručný úvod

Pro druhou hokejovou ligu je bohužel příznačné, že každým rokem se mění její herní systém a tak přinášíme informaci, jaká bude forma soutěže v tomto roce. Pro letošní sezónu 2. ligy jsou družstva rozdělena do 3 skupin. Ve Skupině Západ (naše mužstvo) a Střed je po 10-ti týmech. V naší skupině jsou to tato družstva: Klatovy, Bílina, Klášterec nad Ohří, Sokolov, Děčín, Kobra Praha, Trutnov, Vrchlabí, Jablonec nad Nisou a Řisuty.
V 1. části soutěže se družstva utkají ve skupinách čtyřkolově každý s každým. Ve 2. části pak mužstva, umístěná po 1. části ve skupinách Západ a Střed na 1.-8. místě sehrají celkem 3 kola (osmifinále, čtvrtfinále a semifinále) play-off s tím, že osmifinále se hraje na 4 vítězná utkání, čtvrtfinále a semifinále na 3 vítězná utkání. Pro sestavení dvojic v osmifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo skupiny Západ po základní části hraje s nejhůře umístěným mužstvem ve skupině Střed a obráceně, dále pak druhé nejlepší družstvo Západu s druhým nejhorším družstvem ve skupině Střed atd.
Pro sestavování dvojic ve čtvrtfinále a semifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části soutěže hraje s družstvem, umístěným po 1. části nejhůře, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd.
Družstva, umístěná po 1. části ve skupině Západ a Střed na 10. místě se utkají dvoukolově každý s každým s tím, že výsledky utkání z předchozích částí soutěže se nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže na posledním místě, sestupuje do krajské soutěže.
Vítězná družstva ze semifinále (skupiny Západ a Střed) a vítěz moravské skupiny se utkají dvoukolově každý s každým. Vítěz získává právo účasti v první lize.

10.08. v 20:33 | Autor článku

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák