TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Buldoci se vítězstvím 5:2 nad celkem z Trutnova posunuli na 6 místo v tabulce!

Buldoci se vítězstvím 5:2 nad celkem z Trutnova posunuli na 6 místo v tabulce!

…po 3 ztracených bodech v Sokolově, kdy řisutští za stavu 0:3 „nezvládli“ udržet stav, a následně prohráli v prodloužení – 4:3, si Buldoci na domácím ledě v čele s lodivodem Honzou Novotným a dobře chytajícím brankářem Ilašenkem, „spravili“ vítězstvím 5:2 nad hokejisty z Trutnova chuť!

31.10.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (12.kolo)

TJ HC Řisuty – HC BAK Trutnov – 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 20. Kužel (Sladký, Kos), 34. Šilhavý (Čurda, Kos), 43. Šilhavý (Muláček, Kolařík), 46. Náprstek (Kužel), 58. Kos (Čurda, Kužel) – 38. Ukhin (Luštinec, Vácha), 50. Fedulov (Suvorov).

Vyloučení: 6:7 (12:14)
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 93
Počet střel: 30:34

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Dostál, Babický, Kolařík, Muláček, Bílek – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský, Brém, Fortelka – Čurda, Slavíček, Šilhavý – Arnošt, Butor, Kalla
Trenér: Novotný Jan

Sestava Trutnov:
Čáp (Jeschke) – Beneš, Poul, Karlík „C“, Chaloupka, Vácha, Suvorov, Kubica – Chytráček, Bartoň, Luštinec „A“ – Kastner, Malý, Půlpán T. – Cetkovský „A“, Perutek, Smékal – Shamolin, Ukhin, Janoušek – Fedulov .
Trenér: Malinský Jiří


Před utkáním Řisut s Trutnovem byl rozdíl v tabulce mezi oběma týmy jen dvoubodový, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. Po poměrně vyrovnané první třetině, se řisutští od druhé periody „semkli“, a předvedli parádní týmový výkon, ze kterého vybojovali zasloužené tři body. Dvěma góly se „blýskl“ Šilhavý. Trutnovští snížili stav utkání na 2:1, avšak když Šimon Náprstek zkraje třetí třetiny zvyšoval už na 4:1, bylo rozhodnuto. Pátou branku řisutských Buldoků vsítil do brány ve skvělé souhře dva na jednoho kapitán Matěj Kos, po nahrávce Martina Čurdy.

Tříbodovým vítězstvím se Buldoci posunuli v tabulce o dvě místa nahoru!…a po celkovém 12.kole momentálně drží 6.místo v tabulce.

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

1.11. v 17:31 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák