Buldoci se vítězstvím 5:2 nad celkem z Trutnova posunuli na 6 místo v tabulce!

…po 3 ztracených bodech v Sokolově, kdy řisutští za stavu 0:3 „nezvládli“ udržet stav, a následně prohráli v prodloužení – 4:3, si Buldoci na domácím ledě v čele s lodivodem Honzou Novotným a dobře chytajícím brankářem Ilašenkem, „spravili“ vítězstvím 5:2 nad hokejisty z Trutnova chuť!

31.10.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (12.kolo)

TJ HC Řisuty – HC BAK Trutnov – 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 20. Kužel (Sladký, Kos), 34. Šilhavý (Čurda, Kos), 43. Šilhavý (Muláček, Kolařík), 46. Náprstek (Kužel), 58. Kos (Čurda, Kužel) – 38. Ukhin (Luštinec, Vácha), 50. Fedulov (Suvorov).

Vyloučení: 6:7 (12:14)
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 93
Počet střel: 30:34

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Dostál, Babický, Kolařík, Muláček, Bílek – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský, Brém, Fortelka – Čurda, Slavíček, Šilhavý – Arnošt, Butor, Kalla
Trenér: Novotný Jan

Sestava Trutnov:
Čáp (Jeschke) – Beneš, Poul, Karlík „C“, Chaloupka, Vácha, Suvorov, Kubica – Chytráček, Bartoň, Luštinec „A“ – Kastner, Malý, Půlpán T. – Cetkovský „A“, Perutek, Smékal – Shamolin, Ukhin, Janoušek – Fedulov .
Trenér: Malinský Jiří

Před utkáním Řisut s Trutnovem byl rozdíl v tabulce mezi oběma týmy jen dvoubodový, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. Po poměrně vyrovnané první třetině, se řisutští od druhé periody „semkli“, a předvedli parádní týmový výkon, ze kterého vybojovali zasloužené tři body. Dvěma góly se „blýskl“ Šilhavý. Trutnovští snížili stav utkání na 2:1, avšak když Šimon Náprstek zkraje třetí třetiny zvyšoval už na 4:1, bylo rozhodnuto. Pátou branku řisutských Buldoků vsítil do brány ve skvělé souhře dva na jednoho kapitán Matěj Kos, po nahrávce Martina Čurdy.

Tříbodovým vítězstvím se Buldoci posunuli v tabulce o dvě místa nahoru!…a po celkovém 12.kole momentálně drží 6.místo v tabulce.

1.11. v 17:31 | Autor článku

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák