TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Řisuty sesadily Klatovy z čela tabulky! - aktualizováno

Řisuty sesadily Klatovy z čela tabulky! - aktualizováno

Buldoci podali v sobotnímu utkání velmi kvalitní výkon, a zaslouženě se posunuli o jeden post v tabulce – 7. místo!

24.10.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (10.kolo)

TJ HC Řisuty – SHC Klatovy – 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 22. Čurda, 54. Kos (Náprstek, Sladký) – 26. D. Michel (Přikryl).

Vyloučení: 7:4 (14:8)
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 150
Počet střel: 30:28

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Dostál, Babický, Sedláček, Muláček, Kolařík, Bílek – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský, Brém, Fortelka – Čurda, Janeček, Šilhavý – Arnošt, Butor, Kalla
Trenér: Novotný Jan

Sestava Klatovy:
Kukin (Lejsek) – Chalupa, Slavík, Holý, Houfek, Kubík, Leština, Marcel „A“ – Přikryl, Kepka, Michel, Beran, Váchal, Schleiss, Kristl, Tulačka „A“, Pacanda, Kubeš ©, Topinka .
Trenér: Vostřák Pavel


Hokejisté Řisut se postarali suverénně o největší překvapení kola, když před svými fanoušky bez respektu skolily první Klatovy.

Středočeši položili základní kámen svého vítězství ve 22. minutě, když stačilo pouhých 29 sekund přesilovky na skórování útočníka Martina Čurdovy. Hosté rychle odpověděli, po nahrávce Romana Přikryla se prosadil David Michel.

Poslední slovo však patřilo Buldokům, v 54. minutě zasadil Vostřákově družině K.O. kapitán řisutských buldoků Matěj Kos.

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

25.10. v 13:57 | HC Řisuty

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák