TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Buldoci si 9 góly urovnali loňské úroky se žďárskými plameny!

Buldoci si 9 góly urovnali loňské úroky se žďárskými plameny!

Buldoci nasázeli žďárským plamenům 9 gólů, a v tabulce se posunuli na 8.místo!

17.10.2015, sobota, 17:00, ZS Žďár n.Sázavou (9.kolo)

SKLH Žďár nad Sázavou – TJ HC Řisuty 3:9 (1:4, 0:3, 2:2)

Branky a nahrávky: 12. Kaňka (Kunstmüller, Rašner), 53. Kunstmüller (Kaňka, Staněk), 53. Bureš (Vítek D.) – 7. Brém (Záleský), 9. Slavíček (Kužel, Dostál), 12. Babický (Kalla, Butor), 13. Kos, 22. Náprstek (Slavíček, Kužel), 29. Janeček (Čurda, Kolařík), 36. Záleský (Sedláček), 44. Arnošt (Butor, Kalla), 47. Dostál (Slavíček, Kos).

Vyloučení: 9:8 (18:16)
Využití: 1:2
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 463
Počet střel: 25:28

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Babický „A“, Sedláček, Muláček, Kolařík, Bílek, Raclavský – Slavíček, Kos ©, Náprstek – Záleský, Brém, Fortelka – Čurda, Janeček, Šilhavý – Arnošt, Butor, Kalla
Trenér: Novotný Jan

Sestava SKLH Žďár n.S.:
Sláma (9.Blažíček) – Staněk „A“, Rašner, Pleva „A“, Vítek M., Smejkal ©, Procházka – Kuntsmüller, Kaňka, Štěpánek – Bureš, Gregar, Krupka – Vítek D., Hron, Střecha T. – Pazourek
Trenér: Sobotka Martin

Nečekané selhání vlastního mančaftu viděli fanoušci Žďáru nad Sázavou. Po dvou třetinách byl stav na výsledkové tabuli 1:7 pro hosty, v průběhu třetí třetiny dokonce 1:9. Hostům se v utkání dařilo téměř vše, nač sáhli, a o devět branek se podělilo hned devět různých hráčů.

Jak se říká i s úroky vrátili hokejisté Řisut týmu Žďáru až přiliš jednoznačné vyřazení v první fázi jarního play-off druhé ligy.

Kapitán Matěj Kos si moc dobře pamatoval na stále ještě letošní tři debakly ve Žďáru.

„To víte, že jsme to měli v hlavě. Někde vzadu to tam bylo," přiznal s tím, že důležité bylo, že dali docela rychlé góly. „Zápas pak měl úplně jiný rozměr, v minulých jsme hned od začátku pod tlakem. Neříkám ale, že na začátku neměli nějaké šance," řekl.

Jeho tým byl pořád vepředu a tím mohl hrát uvolněně. Kos, který byl vyhlášený nellepším hráčem hostů, mínil, že podstatný byl také začátek druhé třetiny, kdy neinkasovali, naopak další branky přidali.

Ohlasy trenérů:

Martin Sobotka (trenér SKLH Žďár nad Sázavou):
„Dnes to byl jeden z nejhorších zápasů za ty čtyři roky,co to trénuju. Dá se říci, že zápas rozhodla první třetina, kdy jsme během šesti minut inkasovali čtyři branky. Ty začátky zápasu se nám nedaří. Je to asi špatnou koncentrací na ta utkání. Není to poprvé, kdy nám to takhle uteklo a budeme to muset nějak řešit.

Ty zápasy musíme hrát od začátku úplně jiným stylem. Ale opět to rozhodují individuální chyby, my jsme z prvních pěti gólů soupeři na čtyři sami nahráli. A to se pak s tím těžko něco dělá a nějak dohání.

Vzhledem k počtu hráčů a zranění Štěpánka, jsme těžko mohli dělat nějaké zásadní změny v sestavě. O přestávce jsme trochu pomíchali s lajnama, ale hned po nástupu ještě v oslabení jsme dostali na 5:1 a tam si myslím, že se zlomilo definitivně. Teď bezprostředně po zápase se to těžko hodnotí, ale budeme se muset nad tím zamyslet a i s hráči si sednout a promluvit, protože tohle opravdu nejde. Dnes můžu pochválit snad jedině Lukáše Bureše, který odvedl dobrou práci.

Mám pocit, že u mnohých z hráčů ten zájem o hru vůbec není, že je jim to jedno, jestli budeme třináctí nebo pátí. Cítím, že tam ta bojovnost a nasazení chybí. Každý by chtěl být jen na tom konci, dát gól, ale udělat něco pro tým, odvádět tvrdou poctivou práci pro mančaft, zabojovat v pásmu, získat puk, rozehrát, důrazně napadat…, to se nikomu nechce. Ale takhle se to nehraje, musíme hrát celá pětka naplno dopředu a naplno dozadu. Jestli tohle se nezlepší a ti kluci to nedokážou, tak bohužel …

Nějaká jména mám a budeme to muset asi nějak doplnit, třeba i mladými kluky ročníku 98, to ať radši hrajou oni. Když to řeknu ze svého pohledu, tak na tohle se dívat nedá a já se na to dívat nechci.“

Jan Novotný (trenér TJ HC Řisuty):
„Hodnocení je pro nás samozřejmě příjemné. Je to super, máme tři body od těžkého soupeře a to nás těší. Ale myslím si, že jsme vyhráli zcela zaslouženě, protože jsem byli lepší, přehrávali jsme soupeře… Vyšla nám první třetina, což bylo samozřejmě pro vývoj zápasu důležité.

Obával jsem se trochu druhé třetiny, protože vím, že domácí jsou šikovní, tak jsem měl strach, aby nám tam nepadl nějaký blbý gól. Varoval jsem kluky, aby nefaulovali, protože přesilovky Žďár taky hraje dobře. To se nám podařilo a tím, že jsme tu druhou třetinu nedostali gól a ještě jsme naopak přidali další branky, tak to rozhodlo o výsledku.

Třetí třetina už byla jen formalita.“

Ohlasy: http://www.hokejzr.cz/zapas.asp?…

Rozhovor: http://kladensky.denik.cz/…0151018.html

Autor úvodní fotografie: Vladimír Sýkora

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

18.10. v 15:53 | Dominik Just

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák