TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

V přestřelce se soupeřem z Havlíčkova Brodu body Buldokům o "vlas" unikly! - aktualizováno

V přestřelce se soupeřem z Havlíčkova Brodu body Buldokům o

Ačkoli dokázali Buldoci snížit stav utkání z 2:5, na 4:5…štěstí se obrátilo k soupeřůma, a ti si s konečným výsledkem 5:6 odváží všechny 3 body!…k vítězství nepomohly ani góly Náprstka a Slavíčka, kteří v utkání vstřelili každý po dvou gólech.

10.10.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (8.kolo)

TJ HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 5. Slavíček (Janeček), 36. Šilhavý (Záleský, Brém), 37. Náprstek (Sladký, Kužel), 39. Náprstek, 55. Slavíček (Kužel, Dostál) – 3. Hlídek (Vala, Jelínek), 29. Kozlík (Chlubna, Kuchta), 30. Endál (Přidal), 35. Chlubna (Kuchta, Kozlík), 36. Loginovskij (Duben, Kondratěv), 44. Loginovskij (Kondratěv, Vlasov).

Vyloučení: 6:4 (12:8), navíc Fortelka (ŘIS) 10 min. + DKU – OS (NESP)
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 142
Počet střel: 30:32

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Babický, Sedláček, Muláček, Kašák „A“, Bílek, Raclavský – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský, Brém, Šilhavý – Arnošt, Janeček, Slavíček – Kalla – Veselý – Fortelka
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Stadion Vrchlabí:
Č. Novák (Zvolánek) – Duben, Kolda, Kořínek, Loginovskij, Medl, Pecen – Vala, Cejpek, Endál – Havel, Hlídek, Hubert – Chlubna, Kondratěv, Kozlík – Kraučuk, Kuchta, Ludvík – Přidat, Třetina, Vlasov – Jelínek
Trenér: Totter Aleš

Diváci na zimním stadionu ve Slaném potleskem ocenili oboustranně výborný duel druhé ligy mezi hokejisty Řisut a Havlíčkova Brodu. Těm, kdo drželi palce domácímu celku, scházel k úplné spokojenosti alespoň bod. Jejich tým podlehl favoritovi 5:6, když dokázal velké srdce. Dvakrát se totiž dostal ze složité situace, poněvadž prohrával o tři branky.
Zdroj:

„Když jsem viděl kluky po zápase v kabině jak byli servaní a nemají ani bod, tak mě to moc mrzelo," řekl trenér Jan Novotný s tím, že kluci hráli dobře, jen nedokázali dotáhnout utkání do zdárného konce.

Buldoci měli k dispozici čtyři kompletní pětky, avšak v polovině utkání, kdy začali výrazněji prohrávat, stáhl trenér hru na tři lajny.

Smutným hrdinou byl útočník Slavíček. Vstřelil první i poslední gól domácích, v závěru utkání se však při přesilovce nechal vyloučit a tím výrazně snížil šanci na vyrovnání skóre. „To jsou momenty, které nedokážeme zvládat," poznamenal Novotný.

Něco podobného se stalo Řisutům už ve středu ve Vrchlabí, kde šel na trestnou za stavu 2:2 Náprstek, další autor dvou sobotních gólů.

„Pozitivní však je, že hráči do poslední vteřiny bojovali s velkým nasazením," těšilo Novotného, před středeční domácí dohrávkou druhého kola II. ligy s Pelhřimovem. Začíná v 18.00 hodin.
Zdroj: http://kladensky.denik.cz/…0151013.html

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

11.10. v 14:17 | Dominik Just

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák