TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Ve vyrovnaném duelu v Krkonoších se nakonec štěstí k Buldokům nepřiklonilo! - aktualizováno

Ve vyrovnaném duelu v Krkonoších se nakonec štěstí k Buldokům nepřiklonilo! - aktualizováno

07.10.2015, středa, 18:00, ZS Vrchlabí (7.kolo)

HC Stadion Vrchlabí – TJ HC Řisuty 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 22. Mrňa (Šimoníček, Bláha), 46. Mrňa (Bláha), 53. Šťastný (Lenoch, Matějka), 54. Bláha (Mrňa) – 21. Sladký (Náprstek, Kos), 49. Kalla (Veselý, Bunda).

Vyloučení: 4:6 (10:14), navíc Fortelka (ŘIS) 10 min. + DKU – OS (NESP)
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 649
Počet střel: 41:30

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Bílek, Muláček, Slavíček, Bunda – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský „A“, Brém, Arnošt – Kalla, Veselý, Fortelka
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Stadion Vrchlabí:
Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Klement, Jebavý, Kadavý, deCarvalho, Chleborád – Šťastný, Filip ©, Matějka – Bláha „A“, Šimoníček, Mrňa – Jirků „A“, Urban, Maďar – Oppelt, Blažej, Srnský – Krsek
Trenér: Holeček Jan

Hokejisté Řisut odcestovali do Vrchlabí bez sedmi stabilních hráčů, přesto dokázali favorizované domácí vystrašit. Ti o své výhře 4:2 rozhodli dvěma góly ze závěrečných šesti minut.

Trenéra hostů Jana Novotného porážka moc mrzela, poněvadž nebyli podle jeho názoru horším týmem. Naopak, třeba v prvním dějství si vypracovali jasně víc šancí než soupeř. „Bohužel nakonec rozhodlo jejich proměňování. Domácí ale byli v koncovce důraznější," uznal a zlobil se na útočníka Náprstka.

Ač je to pořád mladý hráč, tak zkušeností s druhou ligou má víc než dost. Neměl by tudíž zbytečně faulovat v útočném pásmu tak, jako to učinil za stavu 2:2. Vrchlabí přesilovku využilo a nastoupilo cestu za třemi body. Uplynula minuta a přidalo pojišťující čtvrtou branku.

„Žádnou ostudu jsme však neudělali. Mrzí mě to, bod jsme si určitě zasloužili. Své sehrála i menší zkušenost našich hráčů. Chvílemi se nechali strhnout hrou na úkor disciplíny," podotkl Novotný s tím, že nejstaršímu Kosovi bylo osmadvacet let a jeho spoluhráčům okolo dvaceti.

Včetně juniora Bundy, jehož uvolnilo Kladno. Jinak Šilhavý a Čurda nastoupili za áčko Rytířů.

Z útočníků scházeli ještě Butor a Krpata. Kouč se musel obejít i bez čtyř obránců Babického, Kašáka, Sedláčka a Raclavského. Šestým bekem tak byl útočník Slavíček. „Mimochodem hrál velmi dobře a zaslouží uznání," řekl Novotný.

Zdroj: http://kladensky.denik.cz/…0151009.html

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

8.10. v 00:09 | Dominik Just

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák