TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Řisuty získávají v letošní sezóně poprvé 3 cenné body na domácí půdě!

Buldoci překonali Vajgar Jindřichův Hradec skórem 7:4, a v tabulce poskočili na 10.místo!

03.10.2015, sobota, 18:00, ZS Slaný (6.kolo)

TJ HC Řisuty – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 7:4 (2:2, 1:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 2. Brém (Záleský), 13. Záleský, 40. Šilhavý (Fortelka), 42. Fortelka (Záleský), 53. Babický, 55. Brém (Sedláček), 59. Bílek – 8. Port (Hložek), 16. Jon (Heřmánek, Šafář), 38. Popelka (Heřmánek), 40. Popelka (Brabec, Heřmánek).

Vyloučení: 9:7 (26:19), navíc Pípal (JHR) 5 min. + DKU a Kos (ŘIS) 10 min. OS
Využití: 3:2
V oslabení: 1:0
Počet diváků: 113
Počet střel: 47:25

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Sedláček, Babický „A“, Raclavský, Muláček, Bílek – Čurda, Kos ©, Sladký – Záleský, Brém, Šilhavý – Náprstek Arnošt, Fortelka – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava Vajgar Jindřichův Hradec:
Kubeš – Pípal, Port, Koňařík, Kadlec, Kohút, Popelka – Brabec „A“, Drda „A“, Hložek – Bednařík, Košťál, Tomšík „C“ – Lejčko, Šafář, Heřmánek – Jon
Trenér: Dvořák Aleš

Stručný sestřih utkání:
Díky výborné koncovce druhé a celé třetí periody, kdy domácí pěti brankami otočili skóre z 2:4 na 7:4, se mohou ve svém prvním vítězství doma radovat. Řisutský protivník od rybníku Vajgar po bodech sahal více než padesát minut hry. Až sedm minut před poslední sirénou poslal do rozhodujícího dvoubrankového náskoku domácí Tomáš Babický. Vyzdvihnouti je potřeba především řisutskou formaci, která „určovala“ tempo hry: Tomáš Brém, Ivan Záleský, Michal Fortelka, Tomáš Babický a Jakub Sedláček. Hokejisté, kteří byli přítomní u téměř všech řisutských vstřelených gólů. Tomáš Brém se blýskl dvěma přesně mířenými střelami za záda hostujícího gólmana Kubeše…řisutský útočník Ivan Záleský si z utkání odnáší 3 statistické body, za přesný gólový zásah ve 13. minutě a dvě asistence.

3.10. v 21:51 | Dominik Just