Na "horké" půdě Kobry Praha, Řisuty nedokázaly uspět!

Na

28.09.2015, pondělí, 18:00, ZS Kobra Praha (5.kolo)

HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 7:2 (0:1, 4:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 23. Jakeš(Verbik R.), 28. Jakeš(Slanina), 31. Škop(Hanták,Ku­lich), 32. Jedlička(Drá­bek), 43. Borovanský(Sla­nina), 55. Hanták(Škop,Šte­iner), 59. Vlach(Škop) – 20. Kos(Fortelka), 48. Fortelka

Vyloučení: 6:8 (12:16)
Využití: 3:0
V oslabení: 1:0
Počet diváků: 57
Počet střel: 32:31

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Bílek, Sedláček, Babický, Raclavský, Muláček, Dostál – Butor, Kos ©, Fortelka – Záleský, Brém, Náprstek – Šilhavý, Arnošt, Sladký – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava Kobra Praha:
Bílek(Langer) – Drábek, Verbík R., Šteiner, Cafourek „A“, Kulich, Drahorád, Lang, Bureš – Jakeš © , Kučera „A“, Slanina – Škop, Hanták, Vlach – Jedlička, Borovanský, Hlinka – Strnad, Kysela
Trenér: Šeba Miloslav

Stručný sestřih utkání:
Po vcelku rychlé a vyrovnané, „paradoxně“ vítězné první třetině řisutských buldoků, se stav utkání ve druhé (třetí) třetině, díky dvěma gólům z hole pražského Jiřího Jakeše změnil v neprospěch řisutských buldoků…až na konečných 7:2.

30.09. v 16:27 | Dominik Just

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák