TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Řisuty v prvním domácím utkání neuspěly!

Řisuty v prvním domácím utkání neuspěly!

26.09.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (4.kolo)

TJ HC Řisuty – IHC Písek 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 47. Kos (Čurda) – 15. Urbanec (Sýbek), 28. Bernad (Ciboch), 39. Vlček (Urbanec, Sýbek), 60. Ciboch (Urbanec).

Vyloučení: 4:5 (8:10)
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 142
Počet střel: 23:21

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Bílek, Sedláček, Babický, Raclavský, Muláček, Dostál – Butor, Kos ©, Fortelka – Záleský, Brém, Náprstek – Šilhavý, Arnošt, Čurda – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava IHC Písek:
Gába – Procházka ©, Jirků, Hřebíček, Hanus, Hrubý, R. Volf, Koutenský – Mošovský, Sýbek, Vlček – Urbanec, Růžička „A“, Ciboch – Bernad, Suchan, Ferebauer – J. Volf, Novák
Trenér: Slabý Karel

Stručný sestřih utkání:
V sobotu 26. 09. 2015, se na ZS ve Slaném utkali buldoci se staronovým „známým“, hokejovým celkem – Pískem. Stálí účastníci druhé hokejové ligy, se naposledy v mistrovském duelu II. ligy utkali 03. 01. 2008 na ledě Písku. Tehdy buldoci, kteří měli ve hokejových řadách hokejisty – Radka Gardoňe, Radka Aschenbrennera či Pavla Hegenbarta prohráli 5:1.

Co se týče herní stránky obou týmu. Celé utkání se neslo v nitru vyrovnané souhry. I přesto, že řisutští hokejisté obdrželi v utkání 4 góly, jejich výkon tomu neodpovídal. V utkání plném mnoho gólových šancí, s konečným výsledkem 1:4, neměli buldoci štěstí. Štěstí se tentokráte bohužel obrátilo směrem k řece Otavě.

Tuto střeleckou „impotenci“, budou moci buldoci odčinit ihned v pondělí na svatého Václava (28. září), kdy se střetnou s pražským zástupcem II. ligy na jejich „horké“ půdě – celkem Kobra Praha.

…a jak tvrdí rčení: „Svatý Václav Řisutům přeje, přínos bodů jim přinese!“

27.09. v 20:03 | Dominik Just

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák