HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Řisuty v prvním domácím utkání neuspěly!

Řisuty v prvním domácím utkání neuspěly!

26.09.2015, sobota, 17:00, ZS Slaný (4.kolo)

TJ HC Řisuty – IHC Písek 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 47. Kos (Čurda) – 15. Urbanec (Sýbek), 28. Bernad (Ciboch), 39. Vlček (Urbanec, Sýbek), 60. Ciboch (Urbanec).

Vyloučení: 4:5 (8:10)
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 142
Počet střel: 23:21

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Bílek, Sedláček, Babický, Raclavský, Muláček, Dostál – Butor, Kos ©, Fortelka – Záleský, Brém, Náprstek – Šilhavý, Arnošt, Čurda – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava IHC Písek:
Gába – Procházka ©, Jirků, Hřebíček, Hanus, Hrubý, R. Volf, Koutenský – Mošovský, Sýbek, Vlček – Urbanec, Růžička „A“, Ciboch – Bernad, Suchan, Ferebauer – J. Volf, Novák
Trenér: Slabý Karel

Stručný sestřih utkání:
V sobotu 26. 09. 2015, se na ZS ve Slaném utkali buldoci se staronovým „známým“, hokejovým celkem – Pískem. Stálí účastníci druhé hokejové ligy, se naposledy v mistrovském duelu II. ligy utkali 03. 01. 2008 na ledě Písku. Tehdy buldoci, kteří měli ve hokejových řadách hokejisty – Radka Gardoňe, Radka Aschenbrennera či Pavla Hegenbarta prohráli 5:1.

Co se týče herní stránky obou týmu. Celé utkání se neslo v nitru vyrovnané souhry. I přesto, že řisutští hokejisté obdrželi v utkání 4 góly, jejich výkon tomu neodpovídal. V utkání plném mnoho gólových šancí, s konečným výsledkem 1:4, neměli buldoci štěstí. Štěstí se tentokráte bohužel obrátilo směrem k řece Otavě.

Tuto střeleckou „impotenci“, budou moci buldoci odčinit ihned v pondělí na svatého Václava (28. září), kdy se střetnou s pražským zástupcem II. ligy na jejich „horké“ půdě – celkem Kobra Praha.

…a jak tvrdí rčení: „Svatý Václav Řisutům přeje, přínos bodů jim přinese!“

27.09. v 20:03 | Dominik Just

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák