HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Řisuty přiváží z Nymburka tři cenné body! - aktulizováno

Řisuty přiváží z Nymburka tři cenné body! - aktulizováno

12.09.2015, sobota, 17:00, ZS Nymburk (1.kolo)

NED Hockey Nymburk – TJ HC Řisuty 4:5 (1:1, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 17. Jindra (Novák, Protivný), 25. Barbora (Pokorný, Protivný), 47. Barbora (Eis, Knesl), 47. Šimek (Bičiště) – 12. Šilhavý (Kužel, Kos), 36. Kos (Kužel, Babický), 38. Krpata (Záleský, Šilhavý), 38. Kos (Fortelka, Šilhavý), 51. Kašák (Šilhavý, Fortelka)

Vyloučení: 6:8 (37:16), navíc OS – Král (Nymburk): 5+DKU
Využití: 2:2
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 150
Počet střel: 22:18

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Bílek, Raclavský, Babický, Muláček – Dostál (26.min) – Šilhavý, Kos ©, Fortelka – Záleský, Brém, Krpata – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Nymburk:
Brázdil (38.Matoušek) – Kříž „A“, Bičiště, Novák, Knesl, Pokorný, Rittig – Eis, Král ©, Stehlík „A“ – Jindra, D. Protivný, Šimek – Podsedníček, J. Kuzďas, Barbora – Smejkal
Trenér: Bičiště Pavel

Sestřih utkání:
Po posledním přípravném utkání v Děčíně, kdy buldoci porazili tamější medvědy vysoko 9:1, vyrazil tým Řisut v sobotu 12.09.2015 ke svému prvnímu mistrovskému utkání, do Nymburka.

V utkání plném na výsledkové obraty se nakonec radovali buldoci. Řisutský tým začal v úvodu lépe, ale domácí mančaft před polovinou utkání strhl vedení na svou stranu. Domácí celek avšak nezvládl konec druhé periody. Řisutský Ondřej Krpata a kapitán Matěj Kos, který hned na úvod dokázal ve své 10.sezóně za Řisuty vsítit dva góly…získali pro buldoky vedení o dvě branky. Nymburští utkání nevzdali a během jediné minuty dokázali srovnat. Poslední slovo měl nejzkušenější řisutský muž zadních řad, hráč hájící dres buldoků již 7.sezónu v řadě, a 9.celkově – 39letý Martin Kašák, který v přesilové hře zajistil řisutským buldokům cenné tři body.

Další utkání sehrají buldoci v sobotu 19.09.2015 na ledě svého dlouholetého rivala – celku z Tábora.

14.09. v 13:32 | Dominik Just, Martin Komárek

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák