TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI
12. KOLO // 18:00 24.10., ZS Slaný

Řisuty přiváží z Nymburka tři cenné body! - aktulizováno

Řisuty přiváží z Nymburka tři cenné body! - aktulizováno

12.09.2015, sobota, 17:00, ZS Nymburk (1.kolo)

NED Hockey Nymburk – TJ HC Řisuty 4:5 (1:1, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 17. Jindra (Novák, Protivný), 25. Barbora (Pokorný, Protivný), 47. Barbora (Eis, Knesl), 47. Šimek (Bičiště) – 12. Šilhavý (Kužel, Kos), 36. Kos (Kužel, Babický), 38. Krpata (Záleský, Šilhavý), 38. Kos (Fortelka, Šilhavý), 51. Kašák (Šilhavý, Fortelka)

Vyloučení: 6:8 (37:16), navíc OS – Král (Nymburk): 5+DKU
Využití: 2:2
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 150
Počet střel: 22:18

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kašák „A“, Kužel, Bílek, Raclavský, Babický, Muláček – Dostál (26.min) – Šilhavý, Kos ©, Fortelka – Záleský, Brém, Krpata – Kalla, Veselý, Slavíček
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Nymburk:
Brázdil (38.Matoušek) – Kříž „A“, Bičiště, Novák, Knesl, Pokorný, Rittig – Eis, Král ©, Stehlík „A“ – Jindra, D. Protivný, Šimek – Podsedníček, J. Kuzďas, Barbora – Smejkal
Trenér: Bičiště Pavel

Sestřih utkání:
Po posledním přípravném utkání v Děčíně, kdy buldoci porazili tamější medvědy vysoko 9:1, vyrazil tým Řisut v sobotu 12.09.2015 ke svému prvnímu mistrovskému utkání, do Nymburka.

V utkání plném na výsledkové obraty se nakonec radovali buldoci. Řisutský tým začal v úvodu lépe, ale domácí mančaft před polovinou utkání strhl vedení na svou stranu. Domácí celek avšak nezvládl konec druhé periody. Řisutský Ondřej Krpata a kapitán Matěj Kos, který hned na úvod dokázal ve své 10.sezóně za Řisuty vsítit dva góly…získali pro buldoky vedení o dvě branky. Nymburští utkání nevzdali a během jediné minuty dokázali srovnat. Poslední slovo měl nejzkušenější řisutský muž zadních řad, hráč hájící dres buldoků již 7.sezónu v řadě, a 9.celkově – 39letý Martin Kašák, který v přesilové hře zajistil řisutským buldokům cenné tři body.

Další utkání sehrají buldoci v sobotu 19.09.2015 na ledě svého dlouholetého rivala – celku z Tábora.

14.09. v 13:32 | Dominik Just, Martin Komárek

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák