TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI

Sedm kulí jako v Sarajevu! Buldoci ani podruhé v přípravě nedokázali zvítězit.

Ani druhý přípravný zápas nevyšel Řisutům dle jejich představ, a obdržely opět „potupných“ sedm gólů.

20.08.2015, čtvrtek, 19:00, ZS Klášterec n. Ohří

HC Klášterec n. Ohří – HC Řisuty 7:3 (2:2, 1:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 8. Hrdlička (Vrtek, Chotaš), 15. Jáchym (Mála), 40. Deveri, 45. Vrtek (Deveri, Hrdlička), 48. Hrdlička (Deveri), 53. Kozák, 56. Mála (Toušek) – 14. Kos (Fortelka, Kašák), 16. Fortelka (Butor, Kos), 31. Kos

Vyloučení: 8:9 (16:18)
Využití: 2:0
V oslabení: 0:1
Počet diváků: cca 50

Sestava HC Řisuty:
Sovák (Škubal) – Kašák „A“, Raclavský, Kužel, Sedláček, Babický, Muláček – Butor, Kos „C“, Fortelka – Záleský, Brém, Krpata – Vyšín, Veselý, Slavíček – Cukr
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Klášterec n.O:
Kaššák (Tichý) – Koblitz, Chotaš „A“, Kozák, Žižka, Benda – Hrdlička, Vrtek „C“, Deveri – Dimitrov, Jáchym, Mála – Neuman, Toman, Toušek – Schönauer, Nguyen, Sommer
Trenér: Neard Radek

Sestřih utkání:
Hokejový tým Řisut vyrazil po úterním utkání v Děčíně, k dalšímu přípravnému duelu, tentokráte do Klášterce nad Ohří v Krušných horách.

Řisutský tým v čele s oporami (Kos, Krpata, Kašák,…), které dostaly v minulém utkání volno, naopak bez několika hráčů – zraněného Náprstka, Ilašenka a Sladkého, „absentujících“ hráčů, kteří nebyli pro dnešní duel připsáni na sestavu (Bílek, Dostál, Vacek, Krejčík, Klíma) i útočníka Čejku, který v přípravě skončil…vstoupil do utkání dosti rozpačitě. V prvních minutách působil domácí tým výkoném přesvědčivěji. Ke konci první periody se herní výkon, obou týmu nesl již ve „vyrovnaném“ duchu, celkem padlo do obou brankářských sítí, po dvou gólech. Druhá třetina se podobně, coby konec první periody, nesla v rámci vyrovnaných soubojů. Řisutský tým paradoxně neproměnil celkem tři tutové gólové šance, kdy se Vojtěchu Butorovi, Ondřeji Krpatovi ani Petru Veselému nepodařilo za záda domácího gólmana Kaššáka, vsítit kotouč. Po dvou třetinách byl stav utkání nerozhodný, tedy – 3:3. Po odpískání posledního aktu utkání se vývoj změnil v neprospěch řisutského týmu. Domácí celek Klášterce působil jednoznačnějším dojmem, buldokům se v několika chvílích nepodařilo, ani „přemístit“ přes útočnou modrou „lajnu“, a nakonec obdrželi do své sítě čtyři branky, na konečných 7:3…Řisuty tedy prohrály i svůj druhý přípravný zápas. I přes tuto vysokou prohru, je nutno „vyzdvihnout“ výkon první formace řisutského mančaftu, ve složení – Butor, Kos, Fortelka, Kašák a Raclavský, kteří se podíleli na všech vstřelených řisutských gólech. Nicméně zároveň byli přítomni, i u tří obdržených branek.

Další přípravné utkání sehrají řisutští buldoci, v úterý 25. srpna 2015 na ledě draků z Bíliny.

(Autor textu: Dominik Just)

20.08. v 23:56 | Dominik Just

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák