HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
36. KOLO // 17:30 27.1., ZS Bílina

Sedm kulí jako v Sarajevu! Buldoci ani podruhé v přípravě nedokázali zvítězit.

Ani druhý přípravný zápas nevyšel Řisutům dle jejich představ, a obdržely opět „potupných“ sedm gólů.

20.08.2015, čtvrtek, 19:00, ZS Klášterec n. Ohří

HC Klášterec n. Ohří – HC Řisuty 7:3 (2:2, 1:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 8. Hrdlička (Vrtek, Chotaš), 15. Jáchym (Mála), 40. Deveri, 45. Vrtek (Deveri, Hrdlička), 48. Hrdlička (Deveri), 53. Kozák, 56. Mála (Toušek) – 14. Kos (Fortelka, Kašák), 16. Fortelka (Butor, Kos), 31. Kos

Vyloučení: 8:9 (16:18)
Využití: 2:0
V oslabení: 0:1
Počet diváků: cca 50

Sestava HC Řisuty:
Sovák (Škubal) – Kašák „A“, Raclavský, Kužel, Sedláček, Babický, Muláček – Butor, Kos „C“, Fortelka – Záleský, Brém, Krpata – Vyšín, Veselý, Slavíček – Cukr
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Klášterec n.O:
Kaššák (Tichý) – Koblitz, Chotaš „A“, Kozák, Žižka, Benda – Hrdlička, Vrtek „C“, Deveri – Dimitrov, Jáchym, Mála – Neuman, Toman, Toušek – Schönauer, Nguyen, Sommer
Trenér: Neard Radek

Sestřih utkání:
Hokejový tým Řisut vyrazil po úterním utkání v Děčíně, k dalšímu přípravnému duelu, tentokráte do Klášterce nad Ohří v Krušných horách.

Řisutský tým v čele s oporami (Kos, Krpata, Kašák,…), které dostaly v minulém utkání volno, naopak bez několika hráčů – zraněného Náprstka, Ilašenka a Sladkého, „absentujících“ hráčů, kteří nebyli pro dnešní duel připsáni na sestavu (Bílek, Dostál, Vacek, Krejčík, Klíma) i útočníka Čejku, který v přípravě skončil…vstoupil do utkání dosti rozpačitě. V prvních minutách působil domácí tým výkoném přesvědčivěji. Ke konci první periody se herní výkon, obou týmu nesl již ve „vyrovnaném“ duchu, celkem padlo do obou brankářských sítí, po dvou gólech. Druhá třetina se podobně, coby konec první periody, nesla v rámci vyrovnaných soubojů. Řisutský tým paradoxně neproměnil celkem tři tutové gólové šance, kdy se Vojtěchu Butorovi, Ondřeji Krpatovi ani Petru Veselému nepodařilo za záda domácího gólmana Kaššáka, vsítit kotouč. Po dvou třetinách byl stav utkání nerozhodný, tedy – 3:3. Po odpískání posledního aktu utkání se vývoj změnil v neprospěch řisutského týmu. Domácí celek Klášterce působil jednoznačnějším dojmem, buldokům se v několika chvílích nepodařilo, ani „přemístit“ přes útočnou modrou „lajnu“, a nakonec obdrželi do své sítě čtyři branky, na konečných 7:3…Řisuty tedy prohrály i svůj druhý přípravný zápas. I přes tuto vysokou prohru, je nutno „vyzdvihnout“ výkon první formace řisutského mančaftu, ve složení – Butor, Kos, Fortelka, Kašák a Raclavský, kteří se podíleli na všech vstřelených řisutských gólech. Nicméně zároveň byli přítomni, i u tří obdržených branek.

Další přípravné utkání sehrají řisutští buldoci, v úterý 25. srpna 2015 na ledě draků z Bíliny.

(Autor textu: Dominik Just)

20.08. v 23:56 | Dominik Just

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák