TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI

Řisuty v prvním přípravném utkání prohrály výsledkem 7:4!

Řisuty odehrály na ledě děčínských medvědů, první přípravné utkání!

18.08.2015, úterý, 18:00, ZS Děčín

HC Děčín – HC Řisuty 7:4 (1:2, 3:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 4. Vacek R. (Volráb), 25. Buďa (Faigl), 30. Kment, 31. Faigl (Buďa), 46. Rubeš (Buďa, Oliverius), 48. Hašek (Volráb), 57. Rubeš (Volráb, Hašek) – 16. Cukr, 19. Butor (Veselý), 49. Slavíček, 56. Butor (Fortelka)

Vyloučení: 4:1 (8:2)
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Počet diváků: cca 300

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (34. min-Sovák) – Kužel, Muláček, Krejčík, Vacek J., Klíma, Dostál – Raclavský – Slavíček, Čejka, Fortelka – Náprstek, Brém „C“, Cukr – Butor, Veselý, Sladký
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Děčín:
Kácha (Lavinger) – Klement, Molnár, Kaltenböck, Buďa, Kvaček, Michajličenko, Horčička – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius „C“, Rubeš – Bačák, Kment, Fojt – Bejšovec
Trenér: Chládek Karel

Sestřih utkání:
Hokejový tým Řisut vyrazil v úterý 18. srpna 2015, ke svému 1. přípravnému zápasu do severočeského Děčína, vzdáleného více, jak 100 km. Hokejové mužstvo v čele se staronovým koučem Janem Novotným, který se na střídačku řisutského „A“ vrací po roční pauze, přijelo na ZS bez svých stálých hráčů a opor (Kos, Krpata, Sedláček,…), anobrž s „dravými“ mladými hráči, kteří si své místo v mančaftu, musí vybojovati.

Řisutský tým „skládající“ se převážně z mladých hráčů v čele s „novým“ kapitánem řisutských buldoků – Tomášem Brémem, který kvůli „absenci“ některých opor, převzal dočasně kapitánské céčko po bývalém kapitánovi – Jakubu Krausovi, vstoupil do utkání poněkud rozpačitě. Ihned ve čtvrté minutě, vsítil kotouč za záda řisutského brankáře Ilašenka děčínský útočník Radim Vacek. Řisutský tým byl v počátku, v prvních deseti minutách dosti nerozvážný, na hráčích byla znáti nesehranost, i delší zápasová „absence“. Ke konci první třetiny buldoci dokázali vyrovnat (Cukr), vzápětí i otočit stav utkání (Butor), ale ani toto bohužel nestačilo k udržení vedení. Následující dvě periody se „nesly“, téměř v absolutní roli domácího celku. Ačkoli měli řisutští hokejisté v obou třetinách několik šancí na vyrovnání, popřípadě snížení stavu, nedokázali se prosadit. Menší „závar“ brankáři Káchovi, dokázali zavinit svými góly pouze, přesně mířící Tobiáš Slavíček a neméně přesný Vojtěch Butor, který již za buldoky několik zápasů odehrál, konkrétněji v sezóně 2013/14. Po trefě Vojtěcha Butora vstřelil poslední gól zápasů děčínský David Rubeš, a uzavřel zápas s konečným výsledkem 7:4. Děčínští hokejisté, tak poprvé v přípravě dokázali zvítězit, paradoxně až s řisutskými buldoky. Odvetný duel s medvědy z Děčína odehrají buldoci v úterý 8. září 2015, opět na ZS v Děčíně.

K dalšímu přípravnému utkání vyjíždějí Řisuty ihned za dva dny – tedy 20. sprna, kdy se na ledě v Klášterci n. Ohří utkají s místním domácím celkem. Úvodní buly je naplánováno na 19.00 hod!!!

(Autor textu: Dominik Just), (Autor úvodní fotky: Miroslav Zdražil – Děčín)

18.08. v 22:50 | Dominik Just

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák