Rozpis a přehled utkání v následující sezóně

Přínášíme Vám rozpis a rozlosování mistrovských utkání na následující II.ligovou hokejovou sezónu 2015/2016, kdy hokejový tým HC Řisuty odehraje svoji jedenáctou II.ligovou sezónu v řadě.

…jak již bylo avizováno, hrací systém II.ligy zůstává stejný, jako v posledních dvou předchozích sezónách. Tým HC Řisuty sehraje v následující sezóně 34 kol. Novými členy, respektive týmy, které v následující sezóně budou brázdit led spolu s buldoky jsou: sestupující tým z I.ligy – BK Havlíčkův Brod a staronový známý – celek IHC Písek. Naopak tým HC Moravské Budějovice se „stěhuje“ zpět do skupiny Východ.

Sezóna začne prvním kolem, a to 12. září 2015. Řisuty vyjedou ke svému prvnímu utkání na zimní stadion v Nymburce, aby se s domácím NED Hockey Nymburk porvaly o první body nové sezóny.

Základní část končí v sobotu 20. února 2016. Téhož dne sehrají Řisuty poslední zápas v základní části na domácím ledě s celkem hokejistů z Klášterce.

Hracími dny opět v II. lize zůstávají dny sobota a středa s občasnými výjimkami. Dle rozpisů zápasů odehrají Řisuty 21 sobotních utkání, 10 středečních utkání, a jedno pondělní, úterní a nedělní utkání.

Rozpis mistrovských utkání na následující hokejovou sezónou 2015/2016 naleznete v sekci zápasy na horní liště. Popřípadě na tomto odkazu .

22.07. v 10:51 | Dominik Just

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák