TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI

Rozpis a přehled utkání v následující sezóně

Přínášíme Vám rozpis a rozlosování mistrovských utkání na následující II.ligovou hokejovou sezónu 2015/2016, kdy hokejový tým HC Řisuty odehraje svoji jedenáctou II.ligovou sezónu v řadě.

…jak již bylo avizováno, hrací systém II.ligy zůstává stejný, jako v posledních dvou předchozích sezónách. Tým HC Řisuty sehraje v následující sezóně 34 kol. Novými členy, respektive týmy, které v následující sezóně budou brázdit led spolu s buldoky jsou: sestupující tým z I.ligy – BK Havlíčkův Brod a staronový známý – celek IHC Písek. Naopak tým HC Moravské Budějovice se „stěhuje“ zpět do skupiny Východ.

Sezóna začne prvním kolem, a to 12. září 2015. Řisuty vyjedou ke svému prvnímu utkání na zimní stadion v Nymburce, aby se s domácím NED Hockey Nymburk porvaly o první body nové sezóny.

Základní část končí v sobotu 20. února 2016. Téhož dne sehrají Řisuty poslední zápas v základní části na domácím ledě s celkem hokejistů z Klášterce.

Hracími dny opět v II. lize zůstávají dny sobota a středa s občasnými výjimkami. Dle rozpisů zápasů odehrají Řisuty 21 sobotních utkání, 10 středečních utkání, a jedno pondělní, úterní a nedělní utkání.

Rozpis mistrovských utkání na následující hokejovou sezónou 2015/2016 naleznete v sekci zápasy na horní liště. Popřípadě na tomto odkazu .

22.07. v 10:51 | Dominik Just

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák